2014. június 17., kedd

Arcápolás

Ez az első blog bejegyzésem!!


















Az arcápolás nálam nagyon fontos ezért mindig ápolom az arcomat, mert kombinált és nem szeretem a bőröm állapotát!

Reggel arcápolási rutinom: reggel az arcom arclemosóval tisztítom 


















vagy szappannal amiről később lesz poszt! 

 












http://mannaszappan.hu/kamforos-arctisztito-szappan

Aztán tonikot használok ami nekem clean and clear és nagyon szeretem , mert felfrissíti a bőröm!


















aztán arckrémet használok:  avon solution sensitive botanicals, 


















vichy pattanásos bőrre való krémjét,


















 vagy shea vajat szoktam használni!


http://mannaszappan.hu/ghanai-shea-vaj-levendula-es-teafa-illattal


Szoktam még Tea fa olajat használni a pattanásokra

http://mannaszappan.hu/teafa-illoolaj

Este szintén megtisztított a bőröm a balea arc radírral 


















Vagy ezt használom vagy a másik képen látható szappant!



                                         

                                   































aztán jön a tonik,
 avonos ugyan az a termék család csak esti krémje


















vagy shea vajat















szem környék ápolót


















És Tea fa olajat is szoktam használni a pattanásokra!!
















Én ezeket szoktam használni, írjátok meg ti mit szoktatok használni??