Ez az első blog bejegyzésem!!
Az arcápolás nálam nagyon fontos ezért mindig ápolom az arcomat, mert kombinált és nem szeretem a bőröm állapotát!
Reggel arcápolási rutinom: reggel az arcom arclemosóval tisztítom
vagy szappannal amiről később lesz poszt!
http://mannaszappan.hu/kamforos-arctisztito-szappan
Aztán tonikot használok ami nekem clean and clear és nagyon szeretem , mert felfrissíti a bőröm!
aztán arckrémet használok: avon solution sensitive botanicals,
vichy pattanásos bőrre való krémjét,
vagy shea vajat szoktam használni!

http://mannaszappan.hu/ghanai-shea-vaj-levendula-es-teafa-illattal
Szoktam még Tea fa olajat használni a pattanásokra

http://mannaszappan.hu/teafa-illoolaj
Este szintén megtisztított a bőröm a balea arc radírral
Vagy ezt használom vagy a másik képen látható szappant!
avonos ugyan az a termék család csak esti krémje
vagy shea vajat
szem környék ápolót
És Tea fa olajat is szoktam használni a pattanásokra!!
Én ezeket szoktam használni, írjátok meg ti mit szoktatok használni??









